Čo ponúkame?

Realizácia plochých striech

Dlhodobú životnosť plochej strechy negarantujú len kvalitné materiály ale najmä bezchybná realizácia diela.  Vďaka našim bohatým skúsenostiam v tejto oblasti, Vám ju vieme zabezpečiť.                                        


Realizácia bazénov

Cudzia nám nie je ani práca s bazénovou fóliou. Využitie bazénových fólií sa neobmedzuje iba na súkromné bazény, ale výrazný je aj jej podiel pri realizácii verejných kúpalisk a bazénov.

Realizácia plechových striech

Plechová strešná krytina patrí medzi najčastejšie používané strešné krytiny na domoch a verejných budovách. Ak sa teda rozhodnete pre tento variant strechy, radi Vám pomôžeme s výberom, dodaním a realizáciou. 


Realizácia škridlových striech

Škridlové strechy sú v našich končinách klasikou a aj dnes sú pri rodinných domoch častou voľbou. Pre zabezpečenie vysokej kvality pracujeme s betónovými krytinami od výrobcov Terran a Bramac a pálenou škridlou od firmy Röben.            

Tesárske práce

Či už staviate nový dom, alebo rekonštruujete starú strechu, ľahko si poradíme s tesárskymi prácami na krove. Naše tesárske schopnosti však pri krove nekončia.                                              


Klampiarske práce

Realizujeme kompletné klampiarske práce, teda výrobu a montáž plechových líšt, oplechovanie strechy, atiky a komína. Podľa požiadaviek zrealizujeme aj ďalšie klampiarske práce.